DM Biuro Rachunkowe spółka z o.o. działa nieprzerwanie od marca 1995 roku, początkowo w Gdańsku, a od 2014 roku w Warszawie.

Nasze doświadczenie zdobyliśmy świadcząc kompleksowe usługi księgowe i audytorskie na rzecz wielu małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, działających w wielu branżach:

 • Przemysł farmaceutyczny

  Bioton S.A. w Warszawie; Biolek Spółka z o.o. w Macierzyszu

 • Inwestycje kapitałowe

  Prokom Investments S.A. w Gdyni; KPNS Spółka z o.o. w Warszawie

 • Branża IT

  Prokom Software S.A. w Gdyni; RUM IT S.A. w Warszawie, Internet Wizards Spółka z o.o. w Warszawie, Safe Computing Spółka z o.o. w Warszawie

 • Działalność deweloperska

  Fadesa Polnord Polska Spółka z o.o. w Warszawie; NKA Investment Spółka z o.o. w Warszawie; AB Investments Spółka z o.o. w Warszawie; Prokom Projekt Spółka z o.o. w Warszawie; Ewip Development Spółka z o.o. w Warszawie; Modesta Nieruchomości Spółka z o.o. w Warszawie

 • Sport i rekreacja

  Park Wodny Sopot Spółka z o.o. w Sopocie; ARKA Gdynia S.A. w Gdyni; Trefl-Sopot S.A. w Sopocie

Oprócz tego świadczyliśmy i swiadczymy usługi dla spółek cywilnych i jednoosobowej działalności gospodarczej w takich branżach jak pośrednictwo w handlu nieruchomościami, działalności hotelarskiej, wreszcie rozgłośni radiowych.

Zdarzyło się nam także zdobywanie doświadczenia pracując po "złej stronie mocy", tj. w urzędach skarbowych.

Nasze biuro posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, ale przede wszystkim odpowiednie kompetencje i wypracowany model współpracy, który sprawdza się w praktyce. O jakości usług i obsługi księgowej proponowanej przez nasze biuro rachunkowe decydują konkretni ludzie. Nasz zespół to osoby, którym można zaufać - doświadczone, odpowiedzialne i zaangażowane.